קשרי משקיעים

אנו רואים במשקיענו את הנכס החשוב ביותר ועל כן עושים מאמצים להביא לכם את כלל המידע המדויק והעדכני ביותר שיש ברשותנו. אנו ממליצים לציבור להתעדכן באופן שוטף בדיווחי השותפות בבורסת תל אביב לניירות ערך. מחלקת קשרי משקיעים נמצאת לרשותכם בכל שאלה או עניין.

דיווחים למאיה

מעוניינים לקרוא את דיווחי הזדמנות ישראלית לבורסה? ריכזנו עבורכם את כל הדיווחים של הזדמנות ישראלית בבורסה לני"ע בתל-אביב, בצורה פשוטה ונוחה לקריאה. הדיווחים מסודרים לפי חודשים, מהדיווח החדש ביותר עד לישן ביותר.

דוחות כספיים

אנו דוגלים בשקיפות מלאה מתוקף היותנו חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה לני"ע בתל אביב ולכן ריכזנו עבורכם את כל הדו"חות הכספיים הרבעוניים ודו"חות הדירקטוריון של הזדמנות ישראלית לשנים 2011-2012.

מצגות חברה

אנו בהזדמנות ישראלית רואים במשקיענו את הנכס החשוב ביותר ולכן דואגים שתשארו מעודכנים באופן שוטף באמצעות המצגות שלנו אשר מפורסמות לשוק ההון וסוקרות את כל ההתפתחויות והעדכונים האחרונים בפעילותה של הזדמנות ישראלית.

ריכזנו עבורכם את כל ההודעות לתקשורת והפרסומים בעיתונות אודות הזדמנות ישראלית, בצורה נוחה לקריאה ולפי סדר כרונולוגי. להתעדכן מעולם לא היה קל יותר.

הודעות ואירועים

מן העיתונות